PLATFORMY PŁYWAJĄCE DO POSADOWIENIA DOMÓW NA WODZIE

Modułowe pływaki polietylenowe do tworzenia platform nośnych dla domów na wodzie

Oferujemy lekkie moduły pływakowe  do tworzenia różnorodnych platform nośnych dla domów na wodzie.  Moduły pływaki wykonane są z wysokiej jakości polietylenu i wypełnione utwardzoną  pianą polistyrenową. Specjalny kształt zamków modułów pływakowych umożliwia ich łatwe łączenie ich między sobą i tworzenie zespolonych pływaków o zadanej długości . Zamki w górnej części modułów pływakowych umożliwiają łączenie zespołów pływaków z konstrukcją platformy nośnej.

Oferujemy dwie wielkości pływaków o średnicy 800 mm i 1200 mm. Pływaki obu wielkości dzielą się na pływaki dziobowe, pływaki rufowe i pływaki środkowe. Na utworzonych pływakach można zainstalować platformę nośną,       a na niej ustawić –  dom mieszkalny, dom letniskowy, camping, budynek użyteczności publicznej – restaurację, bar, budynek socjalny czy inny budynek lub powierzchnię o specjalnym przeznaczeniu.

Moduły pływakowe zachowuje swój kształt  w każdych warunkach i są odporne na uszkodzenia mechaniczne.              W porównaniu z modułami  bez wypełnienia lub wypełnionymi luźna pianką polistyrenową oferowany moduł zachowuje właściwości pływalnościowe nawet w przypadku uszkodzenia i rozszczelnienia.

Pływaki utworzone z modułów pływakowych mogą pracować w temperaturach od -40 ° C do + 60 ° C i są odporne na nagłe zmiany temperatury. Zimą konstrukcje można przechowywać w wodzie.

 

 

W CELU UZYSKANIA BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z NUMEREM TELEFONU

602 706 228

GALERIA - PLATFORMY POD DOMY NA WODZIE