URZĄDZENIA DO ODBIORU ŚCIEKÓW Z JEDNOSTEK PŁYWAJĄCYCH

W trosce o wysoką jakość oferowanych usług, z dniem 14.02.2022 wyodrębniona została jednostka

MCS | Marine and Camping Solutions

Zakres działalności MCS obejmuje wyposażenie dla marin, portów, kempingów oraz pól namiotowych.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie: www.mcspoland.com.pl
lub do bezpośredniego kontaktu:
Pola Matuszak | tel. 789 015 697 | mcs.matuszak@gmail.com

POMPY DO ODBIORU ŚCIEKÓW ORAZ WÓD ZAOLEJONYCH

Współpracujemy z producentem LeeStrom.  Jest to światowy lider w produkcji systemów sanitarnych. Dzięki doświadczeniu i wiedzy nabywanej od ponad 50 lat oraz synergii dwóch firm: niemieckiej Rheinstrom Pumpenfabrik oraz brytyjskiej Lee Sanitation, wypracowane zostały doskonałe rozwiązania przeznaczone do obsługi instalacji sanitarnych w marinach. 

Dlaczego warto posiadać pompę do odbioru nieczystości w swojej marinie?

Od lat wzrasta świadomość społeczeństwa na temat istoty ekologii w codziennym życiu: coraz więcej gospodarstw domowych segreguje śmieci, wzrasta znaczenie produktów naturalnych, coraz częściej wybierane są produkty droższe, lecz pochodzące z certyfikowanych źródeł. Udając się na aktywny wypoczynek nad wodą, większość z nas chciałaby otaczać się w zadbanej przestrzeni oraz zachować proekologiczne nawyki.  Dlatego jednym z zadań władz lokalnych, właścicieli marin, wypożyczalni jachtowych powinno być zadbanie o dostęp do infrastruktury pozwalającej na ograniczenie zanieczyszczenia środowiska ściekami bytowymi.

Obecnie większość marin oferuje dostęp do świeżej wody, energii elektrycznej, sanitariatów, pralni. Lecz mimo tej rosnącej świadomości, wciąż niewiele z nich ma w swoim asortymencie rozwiązania do usuwania ścieków bytowych. Zapewnienie Klientom możliwości odprowadzenia nieczystości, z pewnością przyczyniłoby się do częściowej eliminacji nielegalnych zrzutów jak również podniosłoby prestiż obiektu.

Wybór odpowiedniej pompy

W swojej ofercie mamy pompy perystaltyczne oraz membranowe mobilne oraz stałe. Wybór odpowiedniej pompy zależny jest od potrzeb obiektu.

urządzenia mobilne

Urządzenia mobilne LeeStrom mają uniwersalne zastosowanie. Marka oferuje różne typy podwozia, różną pojemność zbiorników oraz równe typy pomp. Mogą być idealnym rozwiązaniem dla operatorów funkcjonujących już marin, którzy chcą stosunkowo niewielkim kosztem, poszerzyć ofertę obiektu.

jednostki zamocowane na stałe do podłoża

Pompa stała jest zamocowane do nabrzeża oraz niezbędne jest aby była do niej doprowadzona instalacja sanitarna. Stacje mogą być wykorzystywane do odbioru wody czarnej (ścieki toaletowe), wody szarej (ścieki bytowe) oraz wód zaolejonych. 

Obudowa jest wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, aby mogły wytrzymać najtrudniejsze warunki. Wewnątrz, wszystkie części mechaniczne i elektryczne są również wysokiej jakości. Pompy spełniają europejskie standardy jakości. 

Dostępne dla podłączenia prądu 230V oraz siły oraz w różnych konfiguracjach wyposażenia. 

Wysyłając zapytanie na adres mcs.matuszak@gmail.com pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie oraz przygotujemy indywidualną ofertę. 

STANOWISKA ZRZUTOWE

Stanowisko do zrzutu ścieków z przenośnych, chemicznych toalet jachtowych. Wykonane jest całkowicie ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej. Umożliwia zrzut ścieków i umycie zbiornika toalety. Stanowisko jest połączone ze zbiornikiem ścieków wysoko zcheminizowanych. Widoczne na zdjęciu stanowisko jest odpowiednio wyposażone i przeznaczone ro odbioru ścieków z toalet camperów.

Produkt wykonywany zgodnie z projektem indywidualnym.